• امروز دوشنبه بیست و سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

وحدت جهان اسلام میراث بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی ( ره ) است

وحدت جهان اسلام میراث بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی ( ره ) است

وحدت جهان اسلام میراث بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی ( ره ) می باشد که لحظه ای از آن غفلت نورزید و همین مساله ایشان را به برجسته ترین شخصیت انقلابی جهان اسلام تبدیل نمود.

 دوشنبه 13 آذر 1396   72  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز ؛سيد رسول عابد خراساني میلاد با سعادت پیامبر اعظم ، حضرت محمد ( ص ) رسول صلح و بیداری و آغاز هفته وحدت و ولادت حضرت امام جعفر صادق (ع) موسس مذهب جعفری  را به تمامی مسلمانان بویژه اهل تشیع و تسنن  تبريك گفت و اظهار كرد:دشمنان میهن اسلامی همواره در تلاشند تا با ایجاد تفرقه در بین مسلمانان ، رمز موفقیت و پیروزی ما در وحدت آحاد جامعه که همانا انسجام و همبستگی ملت ایران است را خدشه دار کنند.
رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان نظرآباد با اشاره به لزوم نیاز جوامع بشری خصوصا مسلمانان جهان به اتحاد و اتفاق ، گفت: در شرایط امروز و در گیرودار مشکلات و هجمه های سیاسی و اقتصادی که دشمنان برضد ایران اسلامی به وجود آورده اند، تنها راه پیروزی و رشد و شکوفایی کشور، گام برداشتن بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری و حرکت در مسیر تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است.
وي تصريح كرد:رهبر انقلاب نیز مسأله وحدت برای مسلمین را یک نیاز قطعی و رمز سعادت و مایه سربلندی مسلمین و بهترین سلاح ملت ها در مقابل استکبار جهانی می دانند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار