• امروز دوشنبه بیست و سوم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حرم مطهر امامزاده طاهر(ع) با حضور اصحاب رسانه غبارروبی شد

حرم مطهر امامزاده طاهر(ع) با حضور اصحاب رسانه غبارروبی شد

در اولين روز از دهه وقف،ضريح مقدس و حرم مطهر امامزاده طاهر(ع) مهرشهر كرج طي مراسمي با حضور اصحاب رسانه ، خبرنگاران و عكاسان حوزه وقف غبارروبی و عطرافشاني شد

 پنج شنبه 25 آبان 1396   62  0      

به گزارش ستاد مركزي خبر و اطلاع رساني هفته وقف اداره كل اوقاف وامور خيريه استان البرز ؛ حجت الاسلام و المسلمين حسين مهديان در مراسم غبارروبي آستان مقدس امامزاده طاهر (ع) كه با حضور خبرنگاران و عكاسان برگزار شد ، گفت:در این مراسم معنوي كه با قرائت قرآن آغاز شد، مداح اهل بیت عصمت و طهارت (ع)  به نوحه و مدیحه‌ سرائی در وصف امام حسن(ع) و امام رضا (ع) پرداخت.
رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان كرج افزود: پس از این مراسم، درب ضریح مطهر این امامزاده واجب‌التعظیم باز شد و ضریح مطهر با گلاب ناب محمدی عطر افشانی شد.
 
وي ،خواستار توجه بیشتر اصحاب رسانه به توسعه وقف در جامعه شد و بيان کرد: یکی از ویژگی‌های اصحاب رسانه بیان حقایق برای تنویر افکار عمومی است.
 
مهديان تاكيد كرد:رسانه ها اعم از خبرگزاری، مطبوعات و مخصوصا صدا وسیما نقش تعیین کننده ای  در تبيين فرهنگ و اهداف وقف دارند و از جمله مهمترين وظايف رسانه ها تبیین نمودن اهداف وقف و پرسش درباره چگونگي پرداختن به آن در سطح جامعه و در ميان مردم است .
 
وي ادامه داد:از آنجايي كه بايد روش هاي جديد و شيوه هاي نو در مديريت جديد موضوع وقف با توجه به نيازهاي روز ابداع شود، رسانه ها در اين راستا مهمترين نقش را دارند.
 
مهديان يادآور شد:رسانه ها بايد بعنوان يك پل و رابط بين متوليان، اصحاب وقف  و كساني كه مي توانند در اين حوزه فعاليت كنند ارتباط برقرار نمايند.
 
رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان كرج خاطرنشان كرد:رسانه ها می توانند با ابتكار و نوآوري در حوزه وقف ورود کرده  و كاركردهاي وقف را نسبت به شبكه مسائل فرهنگي و اجتماعي و موضوعيت وقف با زبان روز بيان نمايند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار