• امروز شنبه بیست و هشتم دی 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهبرد مشارکت مردمی

بازدید از موسسه قرآنی علیین

بازدید از موسسه قرآنی علیین

مدیرکل اوقاف استان البرز از موسسه قرآنی علیین بازدیدکرد.

 دوشنبه 19 مرداد 1394   2802  0      

در این بازدید که مدیرکل اوقاف البرز را رئیس اداره اوقاف شهرستان کرج و مسئول روابط عمومی این اداره کل همراهی کردند حجت الاسلام صالحی از نزدیک از فعالیت های این موسسه قرآنی بازدید کرد و در جریان روال کار این مجموعه قرار گرفت.
 
بنابراین گزارش دراین دیدار مدیر موسسه، دکتر علی رجبی که حافظ کل قرآن و نفر اول مسابقات بین المللی قرآن کریم است ضمن توضیح درباره هدف اصلی موسسه که ارائه طرح و متدی نو در حفظ قرآن کریم است گفت:
 با استفاده از اساتید مجربی همچون استاد پرهیزگار سعی در آموزش اصول حفظ قرآن کریم به همراه درک مفاهیم آن نموده ایم و به حمدا... تاکنون طی این چند سال فعالیت به نتایج مطلوبی رسیده ایم.

ایشان ادامه داد :
این توفیق ما را بر آن داشت تا در حوزه های دیگری مثل روخوانی، روانخوانی، تندخوانی قرآن کریم وحفظ موضوعی نیز فعالیت خود را گسترش دهیم که به برکت قرآن پیشرفت شرکت کنندگان در این دوره ها محسوس می باشد و این باعث شده تا علیین به عنوان یک مجموعه منحصر به فرد در حوزه حفظ قرآن کریم نه تنها در کشور بلکه در منطقه نیز معرفی شود.
 
 
دکتر علی رجبی افزود :
از آنجا که زبان قرآن عربی است ما به برکت قرآن با استفاده از کلمات قرآنی طرح مکالمه عربی را هم به مجموعه فعالیت های خود افزوده ایم که این دوره هم نتایج بسیار ارزشمندی داشته است و سرعت آموزش به برکت قرآن بسیار بالا و قابل توجه بوده است.
 
این حافظ قرآن کریم که رتبه های برتر داخلی و بین المللی فراوانی را از مسابقات مختلف قرآن کریم در کارنامه خود دارد خود را مدیون مجموعه اوقاف معرفی کرد و گفت:
من به واسطه آموزش ها و شرکت در دوره ها و مسابقات سازمان اوقاف توانستم مسیر خود را با موفقیت طی کنم و بسیاری از داشته های خود را مرهون اوقاف میدانم.
 

در پایان این بازدید حجت الاسلام صالحی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های گسترده و چشمگیر جناب آقای دکتر رجبی برای ایشان آرزوی توفیق روزافزون نمود و ابراز امیدواری کرد مجموعه های قرآنی کشور با روش های علمی به سمت ترویج قرآن آموزی در کشور حرکت کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار