• امروز شنبه چهاردهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهبرد مشارکت مردمی

برنامه های فرهنگی امامزاده حسن(ع) کرج

برنامه های فرهنگی امامزاده حسن(ع) کرج

حاج عباس ثبتی : از شب 15 ماه مبارک رمضان به مدت ده شب ویژه برنامه های هیات محبان الرضا(ع) رزمندگان شهر کرج در امامزاده حسن (ع) بر گزار می شود .

 شنبه 15 تیر 1392   5496  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان البرز : 
 
حاج عباس ثبتی مداح و مسئول هیات محبان الرضا(ع) رزمندگان  کرج از رونق گرفتن برنامه های فرهنگی این هیات در ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود : در ایام سال برنامه های ثابت هیات پا بر جاست و هر شب جمعه با یاری خداوند متعال مناجات خوانی در امامزاده حسن بر گزار می شود ، در ایام و مناسبتهای خاص نیز ویژه برنامه هایی تدارک دیده شده است . 
 
این ذاکر اهل بیت (علیهم السلام ) ادامه داد : در ماه مبارک رمضان امسال از شب 15 ماه مبارک و همزمان با ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) ،  (یکم مرداد ماه ) بر نامه های هیات آغاز و تا ده شب ادامه خواهد داشت  .
 
حاج عباس ثبتی تاکید کرد : یاد و ذکر اهل بیت( ع) باید در زندگی ما جریان داشته باشد  ، ما با توسل به ساحت ایشان است که می توانیم به اعتلا برسیم .
 
وی از عموم دوستداران ائمه اطهار دعوت کرد برای بهره مندی بیشتر از فیوضات ماه مبارک رمضان در برنامه های  آتی هیات شرکت نمایند .
 
گفتنی است برنامه های هیات محبان الرضا رزمندگان کرج با همکاری آستان مقدس امامزاده حسن (ع) و بعد از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء بر گزار می شود . 
 
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار