• امروز جمعه سیزدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهبرد مشارکت مردمی

آموزش بیش از 800 قرآن پژوه در دارالقرآن امامزاده حسن (ع) کرج

آموزش بیش از 800 قرآن پژوه در دارالقرآن امامزاده حسن (ع) کرج

بیش از 800 قرآن پژوه در دارالقرآن خواهران امامزاده حسن (ع) شهرستان کرج آموزش می بینند.

 چهارشنبه 1 شهریور 1391   2680  0      

به گزارش روابط عمومی اداره اوقاف و امور خیریه استان البرز :

فاطمه صفری مدیر دارالقرآن خواهران امامزاده حسن (ع) کرج از اجرای طرح آموزش قرآن در این مرکز خبر داد و گفت : این دارالقرآن از سال 84 شروع به کار نموده است و بیش از 800 خواهر قرآن آموز در دوره سنی شکوفه ها و بزرگسالان زیر 16 سال و بالای 16 سال تا 45 سال در حال قرآن آموزی در این مرکز می باشند .
وی اظهار داشت : این مرکز در رشته های روخوانی ، روان خوانی ، فصیح خوانی ،ترتیل ، صوت و لحن ،احکام ، مهارت های صوتی و مقامات و ... به علاقمندان قرآن آموز توسط اساتید معتبر آموزش می دهد .
وی تصریح کرد : مربیان دارالقرآن با استفاده از روش های متنوع و جذاب آموزشی به انتقال آموزه های رشته های مختلف می پردازند .
صفری یادآور شد: کلاس های این مرکز طبق برنامه ریزی های انجام شده و طبق کتب تالیفی و با استفاده از اساتید مجرب و متخصص در این مکان موسسه قرآنی برگزار می شود .
وی افزود : برنامه حفظ قرآن روزانه از ساعت 8:30 تا 12 در این دارالقرآن دایر می باشد و روزانه تعداد زیادی از خواهران در این مرکز به حفظ آیات قرآن می پردازند .
این مسئول خاطرنشان کرد : تاکنون 200 نفر از خواهران در این دارالقرآن حافظ کل قرآن شده اند و پیش بینی می شود در اجرای طرح تربیت حافظان قرآن کریم تعداد زیادی از خواهران حافظ قرآن شوند .
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار