کد خبر : 336870

تاریخ درج خبر : دوشنبه 21 بهمن 1398
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز
• متن بیانیه مدیر کل اوقاف البرز همزمان با فرارسیدن 22 بهمن
حجت الاسلام و المسلمین علی دشتکی مدیر کل اوقاف و امور خیریه البرز با صدور بیانیه‌ای مردم را به شرکت در راهپیمایی شکوهمند ۲۲ بهمن سال 1398 دعوت کرد.
به گزارش واحد خبر روابط عمومی اداره کل ، حجت الاسلام و المسلمین علی دشتکی مدیر کل اوقاف و امور خیریه البرز  با صدور بیانیه‌ای مردم را به شرکت  در راهپیمایی شکوهمند ۲۲ بهمن ماه دعوت کرد.
 
متن  بیانیه صادرشده بدین شرح است
هرگاه صدای پای ماه بهمن از کوچه‌پس‌کوچه‌های خاطره‌ها به گوش می‌رسد، گویی این شهیدانند که آمده‌اند برای بیعتی دوباره و برای ماندگار کردن آرمان‌ها و پیمان‌ها، آرمان‌هایی که با خون سرخ خود ممهور کرده و مزین نموده‌اند و پیمان‌هایی که برای ماندگار کردنشان از تمام هستی خود گذشته‌اند. و اینک ماییم و آرمان‌های بلند رهبرکبیرانقلاب اسلامی و فرزندان شهیدش و انقلابی که حاصل ازخودگذشتگی‌ها و فداکاری‌ها و جان‌نثاری‌های مجاهدین راه حق است.
درچهل  و یکمین  سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مردم ولایتمدار، بصیر و شجاع ایران اسلامی، باغیرتی ملی و انقلابی در جای‌جای این سرزمین سرافراز با لبیک به رهبر و مقتدای خود حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای(مدظله‌العالی)  با حضور پرشور و غرورانگیز در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲بهمن حماسه‌ای به‌یادماندنی و دشمن‌شکن در تاریخ افتخارآمیز ایرانِ باصلابت و مقتدر، خواهند آفرید تا بار دیگر ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های بلند شهدا و امام شهیدان، دشمنان قسم‌خورده این مرزوبوم افتخارآفرین را مأیوس‌تر از گذشته نموده و فریاد حق‌طلبی و استکبارستیزی خود را به گوش دنیا برسانند و به جهانیان بفهمانند که این مردم هستند که عهده‌دار مهم‌ترین نقش در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی می‌باشند.
 ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای عزیز و گران‌قدر به ویژه حاج قاسم سلیمانی ، از آحاد مردم غیور و سرافراز استان،  دعوت می‌ نمایم  با حضور پرشور و شعور در صفوف دشمن شکن راهپیمایی ۲۲ بهمن، عظمت و شکوه خود را بار دیگر به جهانیان نشان دهند و این حضور را به مقدمه‌ای برای شرکت مسئولانه و آگاهانه در انتخابات پیش رو تبدیل کنند.