• امروز سه شنبه سی ام مرداد 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

جشن شکرانه حفظ قرآن‌ در امامزاده حسن(ع) کرج برگزارشد

جشن شکرانه حفظ قرآن‌ در امامزاده حسن(ع) کرج برگزارشد

مربی حفظ قرآن‌ کریم از برگزاری جشن شکرانه حفظ قرآن‌کریم برای ۲۸ قرآن‌آموز در امامزاده حسن (ع) کرج خبرداد

 پنج شنبه 11 مرداد 1397   30  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اوقاف البرز و به نقل از ایکنا ، مریم عسگری در حاشیه برگزاری جشن شکرانه حفظ قرآن‌کریم که ۱۰مرداد در امامزاده حسن(ع) کرج برگزارشد اظهارکرد: من در سال ۸۵ با ثبت‌نام در کلاس‌های دارالقرآن امامزاده حسن(ع)، حفظ قرآن را آغاز کردم.
وی افزود: بعد از چهارسال موفق به حفظ کل قرآن شدم و از سال ۹۱ کلاس‌های حفظ قرآن را برای علاقمندان در دارالقرآن امامزاده حسن(ع) تشکیل دادم.
این حافظ کل قرآن بیان کرد: در این سال‌ها علاقمندان زیادی در کلاس‌های حفظ قرآن شرکت کرده‌اند و هرکس به اندازه توانایی و ظرفیت خود از این کلاس‌ها بهره برده است.
عسگری گفت: تا کنون ۱۱ نوجوان و ۱۷ بزرگسال با شرکت دراین کلاس‌ها توانسته‌اند حافظ کل قرآن شوند و امروز به شکرانه این اتفاق شیرین جشن شکرانه حفظ قرآن‌کریم را در این امامزاده برگزار کردیم.
این کارشناس قرآنی در ادامه به برگزاری دوره جدید کلاس‌های حفظ قرآن اشاره کرد و افزود: این کلاس‌ها از نهم مرداد در دارالقرآن امامزاده حسن(ع) کرج با حضور ۴۰ قرآن‌آموز آغاز شده است.
وی تصریح کرد: این کلاس‌ها روزهای یک‌شنبه و سه‌شنبه تشکیل می‌شود و طبق برنامه‌ریزی انجام شده افراد مستعد با تلاش و حضور مستمر در کلاس‌ها، بعد از چهارسال حافظ کل قرآن خواهند شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار