• امروز یک شنبه بیست و هشتم مرداد 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اداره کل اوقاف و آموزش و پرورش

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین اداره کل اوقاف و آموزش و پرورش

تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره کل اوقاف و امورخیریه استان البرز و اداره کل آموزش و پرورش منعقد شد.

 چهارشنبه 20 دی 1396   96  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان البرز، حجت الاسلام  والمسلمین محمد صالحی با بیان این خبر اظهار کرد : با امضای این تفاهم نامه طرفین حد اعلای تلاش خویش را در جهت برگزاری  موضوع این تفاهم نامه مبذول داشته و از هیچ کوششی خودداری نخواهند کرد. 
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت : این تفاهم نامه در  راستای اجرای مسابقات قرآن ، عترت و نماز دانش اموزان استان البرز از مرحله آموزشگاهی تا استانی و اجرای طرح وقف مشارکتی قرآن ، عترت و نماز و طرح حفظ قرآن کریم منعقد شد.
این مسئول تصریح کرد : اداره کل اوقاف البرز متعهدشد تا نظارت و بازدید از فرایند برگزاری مسابقات داشته باشد.
صالحی افزود:تهیه و  چاپ پوستر مسابقات استانی ،چاپ و توزیع سی دی های الگوی تلاوت در سطح مدارس استان ،مشارکت در چاپ منابع مسابقات و برگزاری اردوهای تشویقی و زیارتی برای دانش آموزان از دیگر تعهدات اداره اوقاف است . 
وی بیان کرد : در این راستا مقرر شد تا آموزش و پرورش جلسات هماهنگی و برنامه ریزی با حضور نماینده اداره اوقاف برگزار نماید.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان البرزیاد آور شد : طراحی و ارسال پوستر اطلاع رسانی و تبلیغی مسابقات با درج لگوی اداره کل اوقاف توسط آموزش و پرورش انجام شود.
صالحی گفت : صدور وقف نامه برای دانش آموزان و فرهنگیان واقف و تبلیغ طرح در مرکز مشاوره وقف و اطلاع رسانی به خیرین از دیگر تعهدات اداره اوقاف است که در این تفاهم نامه قید شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار