استان البرز
راهپیمایی جاماندگان اربعین حسيني با حضور پرشور مردم مومن و حسینی شهر كرج تا آستان مقدس امامزاده محمد (ص) اين شهرستان برگزار شد
شنبه 20 آبان 1396    
بازدید: 13
به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و وامور خيريه استان البرز ؛ حجت الاسلام و المسلمين حسين مهديان با بيان اين خبر اظهار كرد:به همت اداره اوقاف استان البرز پیاده‌ روی اربعین شهرستان كرج با اعلام دو مسير با حضور تمام اقشار جامعه اعم از زن و مرد، پیر و جوان، مسئولین و مردم شهید پرور شهر آغاز و تا امامزاده محمد ( ص) ادامه داشت.
 
وی تصريح كرد:فلسفه حضور در راهپیمایی بزرگ اربعین زنده نگه داشتن نهضت حسینی(ره) و درس های بزرگ عاشورا و شهدای کربلا  است .
 
وي گفت:این آیین معنوی همه ساله به گونه بسیار باشکوهی برگزار می شود و همه با شور و نشاط با وجود طولانی بودن راه در آن حضور می یابند.
 
مهديان افزود: ستاد اربعین طی جلسات متعدد قبل از مراسم سعی در برگزاری پیاده‌روی به بهترین نحو را با خادمان و نيروي انتظامي و راهنماي رانندگي بسيج و هيئت رزمندگان داشت.
 
رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان كرج بيان كرد: اميدواريم این حرکت نمادین و بزرگ جهانی شود و همه مردم پیام واقعی نهضت امام حسین (ع) را که درس آزادگی بود دریابند تا بشر به تکامل برسد.
 
وي يادآور شد: اين مراسم با عزاداری و قرائت زیارت اربعین ومداحي نزارقطری،مهدی انصاری،مهدی جعفری در امامزاده به اتمام رسید.
 
 
   
 
 
 
 
 خدمات غیرحضوری