• امروز سه شنبه سی ام مرداد 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

راهپیمایی جاماندگان اربعین با حضور مردم كرج برگزار شد

راهپیمایی جاماندگان اربعین با حضور مردم كرج برگزار شد

راهپیمایی جاماندگان اربعین حسيني با حضور پرشور مردم مومن و حسینی شهر كرج تا آستان مقدس امامزاده محمد (ص) اين شهرستان برگزار شد

 شنبه 20 آبان 1396   50  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و وامور خيريه استان البرز ؛ حجت الاسلام و المسلمين حسين مهديان با بيان اين خبر اظهار كرد:به همت اداره اوقاف استان البرز پیاده‌ روی اربعین شهرستان كرج با اعلام دو مسير با حضور تمام اقشار جامعه اعم از زن و مرد، پیر و جوان، مسئولین و مردم شهید پرور شهر آغاز و تا امامزاده محمد ( ص) ادامه داشت.
 
وی تصريح كرد:فلسفه حضور در راهپیمایی بزرگ اربعین زنده نگه داشتن نهضت حسینی(ره) و درس های بزرگ عاشورا و شهدای کربلا  است .
 
وي گفت:این آیین معنوی همه ساله به گونه بسیار باشکوهی برگزار می شود و همه با شور و نشاط با وجود طولانی بودن راه در آن حضور می یابند.
 
مهديان افزود: ستاد اربعین طی جلسات متعدد قبل از مراسم سعی در برگزاری پیاده‌روی به بهترین نحو را با خادمان و نيروي انتظامي و راهنماي رانندگي بسيج و هيئت رزمندگان داشت.
 
رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان كرج بيان كرد: اميدواريم این حرکت نمادین و بزرگ جهانی شود و همه مردم پیام واقعی نهضت امام حسین (ع) را که درس آزادگی بود دریابند تا بشر به تکامل برسد.
 
وي يادآور شد: اين مراسم با عزاداری و قرائت زیارت اربعین ومداحي نزارقطری،مهدی انصاری،مهدی جعفری در امامزاده به اتمام رسید.
برچسب ها   روابط عمومی

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار