• امروز سه شنبه سی ام مرداد 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

نذورات مردم خير البرز به زائران اربعين رسيد

نذورات مردم خير البرز به زائران اربعين رسيد

نذورات و كمك هاي مردم خير استان البرز در قالب تهيه غذاي گرم در موكب اميرالمونين علي (ع) واقع در شهر نجف اشرف آماده سازي و به زائران اربعين حسيني رسيد

 چهارشنبه 17 آبان 1396   85  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز ؛ حجت الاسلام والمسلمين محمد صالحي با حضور در موكب اميرالمومنين علي (ع) اين اداره در شهر نجف اشرف اظهار كرد:افزون بر اطعام زائران در موکب اميرالمومنين ، خادمين و همكاران اداره كل اوقاف این استان خدمات ويژه اي اعم از پذيرايي نيم وعده ، چاي و كيك و آب و اهداء بسته هاي فرهنگي ، بروشور، سربند ، پرچم و ... به زائران ابا عبدالله به بهترین وجه خدمت رساني كردند.
 
اين مسئول با بیان اینکه برای راه‌اندازی موکب از خیرین مانند گذشته همواره یار و همراه ما هستند گفت: روزانه 7 هزار غذای گرم در این ایام بین زائران حسینی توزیع گردید 
 
 
صالحي تصريح كرد:در موكب اميرالمونين علي (ع) هر کس با هر آنچه که در توان داشت به خدمت گزاری زائران پرداخت و با آشپزي و فراهم كردن غذا، واکس کفش، تامین آب، ارایه خدمات ويژه در خيمه معرفت و ... سعی در تکریم زوار داشتيم.
 
مدير كل اوقاف و امور خيريه استان البرز بيان كرد: تا جايي كه توانستيم و در مقدوراتمان بود زمینه را برای حضور زائران در کربلا و شرکت در آیین معنوی اربعین در کمال آرامش و امنیت برقرار كرديم.
 
صالحي ضمن تقدير از خيرين و اعتماد آنها به اوقاف يادآور شد:كمك های مردمی توسط عاشقان امام حسین (ع) که نتوانستند در مراسم پیاده روی اربعین شرکت کنند، به زائران صورت گرفت.
 
وي خاطرنشان كرد:موکب استان البرز تا سه روز بعد از اربعین فعال است و خدمات رسانی به زائران در این موکب انجام می‌شود.
برچسب ها   روابط عمومی

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار