• امروز جمعه بیست و نهم دی 1396 

اخبار سازمان اوقاف

نذورات مردم خير البرز به زائران اربعين رسيد

نذورات مردم خير البرز به زائران اربعين رسيد

نذورات و كمك هاي مردم خير استان البرز در قالب تهيه غذاي گرم در موكب اميرالمونين علي (ع) واقع در شهر نجف اشرف آماده سازي و به زائران اربعين حسيني رسيد

 چهارشنبه 17 آبان 1396   33  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز ؛ حجت الاسلام والمسلمين محمد صالحي با حضور در موكب اميرالمومنين علي (ع) اين اداره در شهر نجف اشرف اظهار كرد:افزون بر اطعام زائران در موکب اميرالمومنين ، خادمين و همكاران اداره كل اوقاف این استان خدمات ويژه اي اعم از پذيرايي نيم وعده ، چاي و كيك و آب و اهداء بسته هاي فرهنگي ، بروشور، سربند ، پرچم و ... به زائران ابا عبدالله به بهترین وجه خدمت رساني كردند.
 
اين مسئول با بیان اینکه برای راه‌اندازی موکب از خیرین مانند گذشته همواره یار و همراه ما هستند گفت: روزانه 7 هزار غذای گرم در این ایام بین زائران حسینی توزیع گردید 
 
 
صالحي تصريح كرد:در موكب اميرالمونين علي (ع) هر کس با هر آنچه که در توان داشت به خدمت گزاری زائران پرداخت و با آشپزي و فراهم كردن غذا، واکس کفش، تامین آب، ارایه خدمات ويژه در خيمه معرفت و ... سعی در تکریم زوار داشتيم.
 
مدير كل اوقاف و امور خيريه استان البرز بيان كرد: تا جايي كه توانستيم و در مقدوراتمان بود زمینه را برای حضور زائران در کربلا و شرکت در آیین معنوی اربعین در کمال آرامش و امنیت برقرار كرديم.
 
صالحي ضمن تقدير از خيرين و اعتماد آنها به اوقاف يادآور شد:كمك های مردمی توسط عاشقان امام حسین (ع) که نتوانستند در مراسم پیاده روی اربعین شرکت کنند، به زائران صورت گرفت.
 
وي خاطرنشان كرد:موکب استان البرز تا سه روز بعد از اربعین فعال است و خدمات رسانی به زائران در این موکب انجام می‌شود.
برچسب ها   روابط عمومی

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر