• امروز جمعه چهارم خرداد 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

عيد قربان بهترین نمود همیاری و احسان اسلامی است

عيد قربان بهترین نمود همیاری و احسان اسلامی است

عید قربان به عنوان بزرگترین عید مسلمانان كه با شور و شوق مردم همراه است ، بهترین نمود همیاری و احسان اسلامی به شمار می رود

 چهارشنبه 8 شهریور 1396   74  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف وامور خيريه استان البرز ؛ سيد رسول خراساني رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان نظرآباد ضمن عرض تبريك به مناسبت عيد سعيد قربان گفت: عید قربان ،عید بزرگ مسلمانان جهان و روز جشن و بزرگداشت فداکاری و از خود گذشتگی بخاطر عمل نیک و عبودیت و بندگی است.
 
 اين مسئول بيان كرد:افق عيد قربان ،عبودیت و بندگی محض و تقرب به خداوند است؛ تقربی جامع، ژرف ، پر احساس و چند لایه هر چند که این تعیین مسیر در اندیشه‌های اسلامی به صورت متعدد مطرح‌ شده‌ است.
 
خراساني ادامه داد: اما عید قربان اندیشه‌های مسیر تقرب را در قامت نمادهایی با قابلیت حضور استوار در تاریخ آشکار کرده و فرصتی را برای باز تولید مداوم اندیشه تقرب به خداوند فراهم آورده است.
 
رئيس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان نظرآباد يادآور شد:قربان، رفتن تا نزدیکی خداوند و بازگشتن به سوی خلق به صورت شاد و مسرور است.
 
خراسانی در پایان از برگزاری دعای عرفه در روز پنج شنبه 9 شهریور ساعت 17 درآستان مقدس  امامزاده محمد (ع) دنگیزک با نوای حجت الاسلام قره داغی و برپایی نماز عید قربان در صبح جمعه 10 شهریور به امامت حجت الاسلام سید محمد حسینی خبر داد. 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر