• امروز جمعه چهارم خرداد 1397 

اخبار سازمان اوقاف

گروههای خبر
مطالب ویژه

کانال امامزادگان استان البرز

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

طرح وقف مصحف شریف در البرز اجرايي شد

طرح وقف مصحف شریف در البرز اجرايي شد

طرح ملی وقف مصحف شریف برای نخستین بار به صورت سراسری در کل کشور اجرا می‌شود.

 یک شنبه 28 خرداد 1396   95  0      

به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز ؛ حجت الاسلام هادی شفیع زاده، معاون فرهنگی اجتماعي اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت:این طرح همزمان با سراسر کشور با هدف تأمین قرآن های مورد نیاز حسینه ها، مساجد، بقاع متبرکه و آستان امامزادگان آغاز شده است.
 
وي اظهار كرد: عموم مردم می توانند با شرکت در این طرح و خریداری یک جلد قرآن کریم با هدیه ۷۰ هزار ریال نام خود را به عنوان واقف ثبت کنند.
 
وي افزود:هم اکنون هزار جلد کتاب قرآن کریم برای اجرای این طرح در استان البرز شامل شهرستان كرج،ساوجبلاغ ،نظرآباد و اشتهارد خریداری شده و در صورت نیاز قرآن های بیشتری تأمین خواهد شد.
اين مسئول بيان كرد:هزینه‌ای که صرف خرید قرآن  می‌شود در راستای ترویج امور قرآنی، نشر و چاپ قرآن کریم هزینه می شود.
 
شفيع زاده تصريح كرد:عموم  مردم، واقفان و علاقمندان می‌توانند با اهداء مبلغ ٧٠ هزار ريال بابت هر جلد كلام الله مجيد این مصحف شریف را دریافت  و نام خود را به عنوان واقف ثبت کنند.
 
معاون فرهنگی اجتماعي اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز بيان كرد:طرح ملی وقف قرآن کریم در ماه مبارك رمضان آغاز و تا پایان رمضان ادامه دارد.
 
وي گفت:اميد است شركت در اين طرح بزرگ قرآني موجب خشنودي حضرت باري تعالي و برخورداري از دعاي مستجاب حضرت صاحب‌الزمان(عج)گردد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر