استان البرز
طرح ملی وقف مصحف شریف برای نخستین بار به صورت سراسری در کل کشور اجرا می‌شود.
یک شنبه 28 خرداد 1396    
بازدید: 70
به گزارش واحد خبر روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان البرز ؛ حجت الاسلام هادی شفیع زاده، معاون فرهنگی اجتماعي اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت:این طرح همزمان با سراسر کشور با هدف تأمین قرآن های مورد نیاز حسینه ها، مساجد، بقاع متبرکه و آستان امامزادگان آغاز شده است.
 
وي اظهار كرد: عموم مردم می توانند با شرکت در این طرح و خریداری یک جلد قرآن کریم با هدیه ۷۰ هزار ریال نام خود را به عنوان واقف ثبت کنند.
 
وي افزود:هم اکنون هزار جلد کتاب قرآن کریم برای اجرای این طرح در استان البرز شامل شهرستان كرج،ساوجبلاغ ،نظرآباد و اشتهارد خریداری شده و در صورت نیاز قرآن های بیشتری تأمین خواهد شد.
اين مسئول بيان كرد:هزینه‌ای که صرف خرید قرآن  می‌شود در راستای ترویج امور قرآنی، نشر و چاپ قرآن کریم هزینه می شود.
 
شفيع زاده تصريح كرد:عموم  مردم، واقفان و علاقمندان می‌توانند با اهداء مبلغ ٧٠ هزار ريال بابت هر جلد كلام الله مجيد این مصحف شریف را دریافت  و نام خود را به عنوان واقف ثبت کنند.
 
معاون فرهنگی اجتماعي اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز بيان كرد:طرح ملی وقف قرآن کریم در ماه مبارك رمضان آغاز و تا پایان رمضان ادامه دارد.
 
وي گفت:اميد است شركت در اين طرح بزرگ قرآني موجب خشنودي حضرت باري تعالي و برخورداري از دعاي مستجاب حضرت صاحب‌الزمان(عج)گردد.
 
 
   
 
 
 
 
 خدمات غیرحضوری